Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Przewodnicy: Budżet+

Na czym polega oferta?
Jeśli jako Przewodnik lecisz z kimś, bilet Przewodnika ma 0 zł (słownie: ZERO) transaction fee, a bilet osoby towarzyszącej (osób towarzyszących) - 40 zł (czyli tyle, ile ma Przeowdnik, gdy leci sam). Kupując bilet samodzielnie płacisz 110-130 zł transaction fee, więc łatwo policzyć, że przy dwóch biletach oszczędzacie 180-220 zł.

Oferta dotyczy dowolnej ilości biletów - dwóch i więcej. Jeśli lecisz sam/sama, przeczytaj ofertę "Przewodnicy: Budżet".

 

Czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
Tak. Wszystkie oferty we współpracy z Time4Travel są aktualne przez cały czas. Gdyby miało się coś zmienić, powiadomimy Cię.

 

Latam często z grupami, komercyjnie lub nie. Czy mogę skorzystać z tej oferty?
Możesz, chociaż jeśli prowadzisz wyjazdy komercyjne, masz dodatkowo specjalne warunki przy rezerwacji biletów dla grup - na pewno będzie taniej niż płacisz do tej pory. Przeczytaj ofertę "Przewodnicy: Grupy". 

Czy ta oferta dotyczy też lotów kombinowanych lub lotów z innych krajów?
Tak. Time4Travel nas obsługują jak klienta korporacyjnego i na Wasze życzenie za każdym razem wyszukują nakorzystniejsze rozwiązania (czasem podsuwają też propozycje delikatnej zmiany dat, żeby było jeszcze taniej).

 

Jak skorzystać z oferty?
Dzwoniąc/pisząc do Time4Travel, powołaj się na ofertę "Przewodnicy: Budżet+". Jak z każdym agentem lotniczym - dzwonisz/piszesz, mówisz czego potrzebujesz, oni znajdują najlepszą ofertę. Jeśli podoba Ci się, kupujesz. Jeśli nie - szukasz dalej.
 
Człowiekiem, który czeka na Wasze telefony i maile jest:
 
Time4Travel
marcin.zabuski[at]time4travel.pl
tel.: (22) 867 30 75 wew. 2 

Time4Travel

Kontakt, zapytania i rezerwacje:

Marcin Zabuski
Time4Travel
marcin.zabuski[at]time4travel.pl
tel.: (22) 867 30 75 wew. 2