Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Skończyliśmy warsztaty "Dziewczyna na Końcu Świata".  

Trzy bite godziny 150 pań słuchało porad naszych Przewodniczek. Mówiły jak się przygotować, co spakować, jaką wybrać trasę i na co uważać. Serenissima podawała turecki eiran a za oknem przechodził "zombie walk" (cokolwiek by to było).

Zainteresowanie warsztatami całkowicie nas zaskoczyło. Byliśmy w czterech rozgłośniach radiowych i napisano o warsztatach w kilku miejscach. W efekcie okazało się, że nie wszystkie panie mogą się komfortowo zmieścić. Wszystkich, dla których nie starczyło miejsca, ogromnie przepraszamy.

Pojawiła się TVN24...

...i "Rzeczpospolita"...

...a z tyłu można było pomalować sobie ręce henną...

...lub kupić kolczyki czy bransoletkę.

Paulina Rogatko uczyła wiązać sari - najpierw oficjalnie, a potem w podgrupach.

W warsztatach brały udział wyłącznie panie. Przemknął się jedynie Czarek Ściegienny, właściciel Serenissimy (trudno było go nie wpuścić) i Michał Gronek (współzałożyciel KoniecSwiata.net, na zdjęciu).

Na naszych stronach szukajcie informacji o następnych spotkaniach, będą sie odbywać co tydzień w różnych miejscach w Warszawie, przez całe wakacje.

Najbliższe spotkania:

Najbliższe spotkania KońcaŚwiata:

  • 2 lipca, Sadhu Cafe, Warszawa - slajdowisko etniczne.
  • 9, 10 i 11 lipca, Dzieła Zebrane, Warszawa - trzy dni pod hasłem "Europejski Wschód". Miejsca, w których wschód styka się z zachodem - Gruzja, Turcja, Ukraina...
  • 23 lipca, Jadłodajnia Filozoficzna, Warszawa - Mundo Latino, latynoska impreza z muzyką, zdjęciami, kuchnią i podróżnikami.
  • 8 i 9 sierpnia, Klinika, Warszawa - warsztaty fotograficzne "Kadry z KońcaŚwiata". Trzech zawodowych fotografików (Zygmunt Novak, Tomek Kordek i Kuba Śliwa) będą uczyć jak robić dobre zdjęcia w podróży, co zabrać, jak się przygotować i co z tymi zdjęciami zrobić po powrocie. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! SZCZEGÓŁY

Chcesz żebyśmy przyjechali do innego miasta? Będziemy potrzebować nieco pomocy. Skontaktuj nas z klubem, w którym Twoim zdaniem mogłyby się odbyć takie spotkania.

Informacje mailem

Zarejestruj się, a będziemy Cię informować o kolejnych spotkaniach. Mamy w planach slajdowiska, koncerty, wystawy, rozmowy z podróżnikami i warsztaty.

Obejrzyj zdjęcia: