Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Kim są Przewodnicy?

Przewodnicy to ludzie, którzy znają bardzo dobrze dany kraj. Mieszkali w nim lub długo po nim podróżowali. Są naszymi ekspertami od danych krajów i tak też są traktowani przez innych użytkowników. Nie oprowadzają fizycznie po kraju, nie zabiorą Cię tam w podróż. Opisują dla nas kraje/regiony, dzieląc się swoją wiedzą.

Jak zostać Przewodnikiem?

Napisz do nas (formularz jest z prawej strony) - poinformuj nas, że chcesz zostać Przewodnikiem, powiedz po którym kraju i krótko opisz, ile czasu w nim spędziłeś i jak wyglądała ta podróż (te podróże). Gdy przyznamy Ci status Przewodnika, otrzymasz od nas wszystkie potrzebne narzędzia.

Czemu warto zostać Przewodnikem?

Nasi Przewodnicy bardzo ściśle współpracują z redakcją Końca Świata. Promujemy ich strony internetowe, polecamy ich książki czy wystawy, polecamy ich znajomym dziennikarzom oraz pomagamy sobie wzajemnie w każdy możliwy sposób.

Nazwiska Przewodników są widoczne w ramce obok opisu kraju na każdej jego podstronie.

 

Naszych Przewodników promujemy również na głównej stronie, często dodając informacje o ich najnowszych projektach.

Czy Przewodnicy mają więcej możliwości niż zwykli użytkownicy?

Tak. Przewodnicy wypełniają główny opis kraju. Karty i Encyklopedie Kraju to właśnie efekt pracy naszych Przewodników.

Ich informacje są eksponowane, opatrzone zdjęciem autora i krótką notką, wraz z adresem jego strony internetowej.

Dla zwykłych użytkowników przewidziana jest dolna część każdej podstrony - tam wyświetlane są ich komentarze.

Aktualizacje i uzupełnienia Przewodników są wprowadzane od razu, podczas gdy komentarze zwykłych uzytkowników przechodzą proces weryfikacji.

Czy dla każdego kraju może być tylko jeden Przewodnik?

Nie. Kilku Przewodników stworzy bardziej aktualną i kompletną bazę wiedzy. Zgłaszaj się więc nawet, jeśli w serwisie są już jacyś Przewodnicy po danym kraju. Każdy nowy Przewodnik uzupełnia istniejącą już podstronę, może ją też w dowolnym momencie aktualizować.

 

Czy każdy może zostać Przewodnikiem?

Niestety nie. Przewodnikami mogą zostać tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy znają naprawdę dobrze dany kraj. Wszyscy mogą natomiast dodawać swoje informacje, korzystając z formularzy pod Encyklopediami Krajów.

Koniec Świata jest serwisem społecznościowym, w którym wiarygodność informacji gra podstawową rolę. Jeśli gdziekolwiek znajdziesz niekatualne, nieprawdziwe lub niekompletne informacje - koniecznie napisz do nas.

Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się, to nic nie kosztuje.

Chcesz zostać Przewodnikiem? Napisz do nas.

Czemu warto zostać naszym Przewodnikiem?

1. Masz dostęp do tańszych niż normalnie biletów lotniczych, na wszystkich trasach i we wszystkich liniach.

2. Pomożemy Ci w promocji Twojej strony, wystaw, pokazów, wykładów, podróży itp.

3. Nasi Przewodnicy pojawiają się regularnie w radiu i telewizji, reprezentując KoniecSwiata.net.

4. Włączasz się do społeczności ponad 130 Przewodników, którzy mają spore doświadczenie w podróżach i znają bardzo dobrze poszczególne kraje. Przygotowując się do następnej wyprawy możesz liczyć na ich pomoc.

5. Masz dostęp do ograniczonych czasowo ofert, takich jak supertanie bilety lotnicze czy propozycje od potencjalnych sponsorów.