Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Wystawa charytatywna - "Kadry ze świata czyli podróże okiem Polaków"

Mamy przyjemność poinformować, że 28 kwietnia 2011 r. w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbędzie się Wielka Gala Podróżniczo-Fotograficzna, połączona z charytatywną aukcją zdjęć.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na organizację podróży marzeń dla chorych dzieci - podopiecznych Fundacji Marka Kamińskiego.

Pomysłodawcami oraz autorami prac jest grupa kilkudziesięciu podróżników z całej Polski. Projekt zostanie zrealizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem Akademia Wilanowska (weare).

Odwiedzający Wilanów w dniach 29.04 - 08.05 2011 będą mieli możliwość obejrzenia pięknych fotografii z całego świata. Chętnych zapraszamy do zakupu zdjęć i tym samym do wsparcia projektu.

Już teraz każdy może przyłączyć się do nas odwiedzając naszą galerię na
stronie www.facebook.com/kadryzeswiata

Kontakt: anna.cymerman[at]weare.pl lub cymka[at]wp.pl

Kalendarium