Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Nominacja do Travelerów 2011!

Akcja ratowania czarnych nosorożców prowadzona przez Tomka Michniewicza, której patronujemy, została nominowana do nagród National Geographic "Travelery 2011". Zagłosujcie!

Akcja Tatende została nominowana w kategorii Społeczna Inicjatywa Roku. Ratujemy czarne nosorożce w Zimbabwe, pomagając rezerwatowi Imire, atakowanemu regularnie przez kłusowników. Akcja jest uczciwa, niekomercyjna i transparentna, co docenili jurorzy.

Pomóżcie nam, oddając na nią głos w plebiscycie NG. Pozwoli nam to jeszcze lepiej nagłośnić problem i dotrzeć do kolejnych sponsorów. Ogromna pomoc, a dla Was koszt żaden.

Głosuje się sms-em o treści TR.WYBIERAM.C2, wysyłając go na numer 71001. Koszt to 1,23 zł z VAT. Nie ma żadnych gwiazdek, ukrytych usług, zgód na wykorzystywanie danych, nic małym drukiem (sprawdziliśmy). Więcej informacji o nagrodach znajdziecie na stronach National Geographic. Dziękujemy!

Kalendarium