Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

KoniecŚwiata.net poleca: "AsiaTravel" - blog Dominiki Kustosz

20 października rozpoczęła się kolejna wyprawa dwójki podróżników: Dominiki Kustosz i Darka Wiejaczki, do Azji. Tym razem odwiedzą pięć państw: Birmę, Filipiny, Indonezję, Malezję i Tajlandię. Ich celem będzie nie tylko odwiedzenie tych miejsc ale także zgłębienie ich kultury i codziennego życia ich mieszkańców. Istotnym elementem wyprawy jest zapoznanie się z dziką tropikalną przyrodą.

Wyprawa będzie trwała trzy miesiące podczas, których przemieszczać będą się: samolotami, autobusami, pociągami, stopem, statkami, łodziami, rikszami, a nawet na grzbietach słoni.

Udało im się uniknąć tsunami na Sumatrze, zwiedzili Bali, a teraz podróżują po Jawie. Byli wewnątrz krateru stratowulkanu Ijin, a teraz wybierają się do dwóch najważniejszych kompleksów świątynnych Jawy (Borobudur i Prambanan). Ich poczynania można śledzić na blogu:

kustoszd.wordpress.com


Dominika Kustosz jest naszą przewodniczką po Mali.

Kalendarium