Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Singapur - Co warto

Miasta. (dodaj swoje informacje)

Przyroda. (dodaj swoje informacje)

Zwiedzanie. Muzeum Cywilizacji Azji. Kapitalne, fantastyczne muzeum. Możesz spróbować nauczyć się arabskiej kaligrafii, klasycznego tańca indyjskiego, zrozumieć Islam, Buddyzm i Hinduizm, obejrzeć biżuterię i ceremonialne stroje, posłuchać indonezyjskich legend itd. Muzeum jest wielkie, policz na nie pół dnia.

Colonial District – dzielnica biznesu ze szklanymi wieżowcami, pomiędzy które wciśnięte są odrestaurowane uliczki z typowo kolonialna architekturą.

Kultura. Little India nocą – kapitalne miejsce. Targi z warzywami, głośna muzyka, jedzenie, świątynie, zapachy, kolory – słowem bardzo egzotycznie i to w środku stechnicyzowanego miejskiego chłodu.

Jedzenie. Jedzenie jest dobre, ale nie umywa się do tego w Malezji. Najlepsze chińskie knajpy są w Chinatown, indyjskie – w Little India, a malajskie – w Kampong Glam. W części biznesowej i okolicach można skosztować dowolnej europejskiej kuchni.

Sport i nurkowanie. (dodaj swoje informacje)

Trekking. (dodaj swoje informacje)

Freak show. Sentosa, sztuczna wyspa wypoczynkowa z parkiem rozrywki i fenomenalnym oceanarium, w którym możesz dotknąć płaszczki i rekina. W oceanarium można spędzić pół dnia i się nie nudzić.

Adventure. (dodaj swoje informacje)

Plaże i wyspy. (dodaj swoje informacje)

Kluby i imprezy. (dodaj swoje informacje)

Odpoczynek. (dodaj swoje informacje)

Zakupy. Jeśli ktoś poluje na lepsze marki i ma trochę pieniędzy, zwariuje z radości na Orchard Road, ciągu centrów handlowych, wypełnionych po brzegi promocjami.

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)