Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Szwajcaria - Sezon i pogoda

Pogoda. Każdy okres jest dobry na wizytę w Szwajcarii. Lato świetnie nadaje się do górskich wycieczek oraz zdobywania szczytów i podziwiania malowniczych szwajcarskich miasteczek, zima to czas nart i snowboardu.

Szwajcaria ma świetnie rozwinięty przemysł turystyczny nastawiony na narciarzy i snowboardzistów. Sezon narciarski trwa od końca listopada do końca kwietnia. Na lodowcach można szusować praktycznie przez cały rok.

 

Sezon. Najmniej atrakcyjnym okresem turystycznym jest październik-listopad.

Aktualna pogoda.

Znasz dobrze Szwajcarię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Łukasz Karwacki - pracuje jako informatyk-programista w banku, przez ponad osiem miesięcy pracował na kontrakcie w Zurichu, w firmie informatycznej, oraz podróżował po najbardziej niedostępnych zakątkach Szwajcarii. Interesuje się fotografią, lubi wychodzić z aparatem gdy zaczyna zapadać zmierzch.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)