Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Niemcy - Highlight

Niemcy to kraj, który rzadko Polakom pozostaje obojętny. Często dominują stereotypy o „typowym Niemcu”, niechętnie nastawionym do naszych rodaków i podróżującym swym wielkim Mercedesem. Albo o „typowej Niemce”, która koniecznie jest pijącą dużo piwa silnie zbudowaną kobietą o imieniu Helga.

Warto jednak zajrzeć poza te obrazy i odkryć kraj, który pełen jest różnorodności i który może każdego oczarować swoimi atutami. Warto poznać ludzi, którzy też potrafią zaoferować otwartość i życzliwość. Wszystko to w połączeniu z architekturą, przyrodą i historią stanowi tajemnicę, którą trzeba odkryć.

 

Robert Mężyk

Autorzy

Marceli Malewski – chłopak z Huty, rocznik ‘83, zarobkowy nomad, kocha uciekać ze swojego szarego miasta i wracać do niego. Miłośnik dalekich wypraw rowerowych i piwa. Liczą się dla niego tylko cele osiągnięte siłą woli i mięśni, dojechać każdy może...

Robert Mężyk – 23 lata, student prawa i filozofii, miłośnik przygód, podróży i motocykli. Zawsze chętny na spontaniczne wyprawy, nowe wyzwania i słuchanie dobrego jazzu przy chłodnym piwie. Od czerwca 2007 do lipca 2008 w Niemczech.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)