Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Czarnogóra - Sezon i pogoda

Pogoda. Sezon letni w Czarnogórze trwa od połowy kwietnia do końca października. Niemniej jednak w kwietniu i maju zdarzają się przelotne deszcze. Sierpień jest najgorętszym miesiącem.

Zima w miejscowościach nadmorskich jest deszczowa i mglista. Wieje też silny wiatr. Jest około 10 stopni Celsjusza. W górach jest prawdziwa zima ze śniegiem i niskimi temperaturami, porównywalnymi do temperatur w polskich górach.

 

Sezon. Aby uniknąć największego tłumu turystów, Czarnogórę należałoby zwiedzać w okresie od końca maja do czerwca i od września do końca października. Sierpień jest szczytem sezonu i bywają problemy ze znalezieniem miejsca na najbardziej popularnych plażach.

Aktualna pogoda.

Przewodnicy

Znasz dobrze Czarnogórę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Mirjana Mitrović - Czarnogórka mieszkająca na stałe w Polsce.

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)