Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Liban - Gdzie spać

Bejrut – polecam couch surfing.

Baalbek – Hotel Jupiter – sympatyczny hotel o niewygórowanych cenach, wprawdzie najtańszą opcją był pokój bez okien, ale wyszło ok. 25 zł za osobę za łóżko. W pokoju była łazienka z ciepłą wodą, chociaż zanim doczekałam się ciepłej wody musiałam kilka minut „marnować” zimną. Hotel położony jest 20 metrów od słynnego Hotelu Palmyra, który jednak wyglądał jak stara rudera. Zaletą Jupitera była bliskość ruin – oddalone były zaledwie kilka minut spacerem od hotelu, a sprzed samego hotelu było je nawet widać. Poza tym na forach backpackerskich Jupiter pojawia się najczęściej.

Trypolis - Hotel Koura – rodzinny mały hotelik w sercu starówki, przytulne pokoje, zadbana łazienka, bardzo sympatyczni właściciele dobrze orientujący się w kwestiach turystycznych, pomagają organizować np. wyjazdy do rezerwatu cedrów. Wersja najtańsza to trzyosobowy pokój z łazienką na zewnątrz ok. 25-30 zł za osobę za noc.

Przewodnicy

Znasz dobrze Liban?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Anna Myśliwiec - Uwielbia przypadki i zbiegi okoliczności. Czeka na kolejny film Ali Formana. Pochłania nieprzyzwoite ilości lodów malaga. I bardzo nie lubi pisać o sobie…

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)