Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Jordania - Gdzie spać

Amman:
W tzw. Down Town, w okolicy King Faisal Street znajdziecie sporo tanich hotelików, w których za nocleg zapłacicie od 2,5 JD/os. Np. Cairo Hotel, Baghdad Hotel, Cliff Hotel.

Akaba:
Petra Hotel - Main Street 3 JD/os (pokój), 2 JD/os (dach) – znajdują się na nim specjalnie przygotowane dla turystów materace, jest też toaleta i łazienka z prysznicem). Z dachu rozciąga się widok na zatokę Akaba, w pobliżu hotelu jest mnóstwo sklepików i targ owocowo-warzywny.

Petra (Wadi Mousa):
Valentine Inn – 3,5 JD/os w double room. Z tarasu rozciąga się malowniczy widok na miasteczko, a za 2 JD wieczorem można zjeść pyszną kolację (szwedzki stół z mnóstwem lokalnych potraw do wyboru) w towarzystwie innych gości. Hotel znają wszyscy w mieście, więc łatwo do niego trafić.

Moon Valley - czysty i przyjemny hotel przy Tourist Street – 3 JD/os w double room.

Znasz dobrze Jordanię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Anna Maciejowska - absolwentka geografii oraz Studiów Blisko- i Dalekowschodniach UJ. Pilot wycieczek, były współpracownik klubu podróży ”Obieżyświat”, obecnie współpracuje z biurem podróży„TOP”  (www.top.turystyka.pl). Współorganizatorka wypraw do krajów Azji Południowej (Indie, Pakistan, Nepal), na Bliski Wschód (Turcja, Syria, Jordania, Liban) oraz na Zakaukazie (Gruzja i Armenia). Cztery lata mieszkała i pracowała w Irlandii. Pasjonatka Indii, fotografii, fajki wodnej i dżinu  z tonikiem.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)