Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Rosja (Syberia) - Gdzie spać

Irkuck – hotel „Wostok-Zapad” znajdujący się w pobliżu dworca kolejowego (ul. Tierieszkowej 6 i Puszkina 34),działa na zasadzie schroniska młodzieżowego, oferuje dość wysoki standard usług w przystępnej cenie.

Sludianka – hostel prowadzony przez Anię i Andrieja Matajewskich pomieści tylko 6-7 osób, gospodarze mogą udzielić wielu praktycznych informacji (ul. Szkolnaja 10/7).

Najlepiej korzystać z noclegów w kwaterach prywatnych, nie tylko ze względu na cenę , ale także na możliwość „podglądania” lokalnej ludności.

Znasz dobrze Rosję (Syberię)?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autorzy

Alicja Wiącek i Jędrzej Łukowski - absolwenci Turystyki i Rekreacji na UAM w Poznaniu. Piloci wycieczek z zawodu, obieżyświaci z zamiłowania. Miłośnicy wypraw autostopowych, górskich wędrówek i rajdów samochodowych. Nie wiadomo dlaczego najbardziej przyciąga ich najgłębsze jezioro świata - Bajkał.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)