Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Malezja - Na co uważać

Wyświetla nowości od 5 do 8 ze wszystkich 10

Ciemne miejsca. Johor Bahru jest jedynym ciemnym miejscem. Nie ma w nim nic interesującego, więc warto się nie zatrzymywać i jechać dalej.

(TM)

Jedzenie. Niektóre dania zawierają np. rybie łebki i/lub oczy i tego typu składniki, więc się dobrze wczytaj w przewodnik.

(TM)

Ruch drogowy. Jak na azjatyckie standardy, Malezyjczycy jeżdżą niezwykle kulturalnie. Obowiązuje ruch lewostronny.

(TM)

Przyroda. W lasach pijawki, skolopendry i węże. W wielu miejscach małpy, którym pod żadnym pozorem nie wolno ufać. Nie są tak przyjemne jak się wydaje.

(TM)
Wyświetla nowości od 5 do 8 ze wszystkich 10

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Łukasz Szolc-Nartowski - właśnie dochodzi do siebie po czternasto miesięcznej tułaczce po Azji. Fascynat leniwej egzystencji oraz poznawania życia poprzez doświadczania go na własnej skórze i we własnej osobie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)