Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Malezja - Highlight

Malezja jest świetnym wyborem na pierwszy wyjazd backpackowy – bezpieczna, przyjazna turystom, różnorodna i względnie tania. Żyją w nim obok siebie trzy kultury: Hindusi, Chińczycy i Malajowie i ich trzy religie: islam, hinduizm i buddyzm. Żyją obok siebie dosłownie. Wystarczy przejść w linii prostej dwa kilometry, by poczuć się jak w trzech zupełnie różnych krajach.

W Malezji można znaleźć praktycznie wszystko: rajskie plaże i wysepki, dżunglę, kosmopolityczne miasta, mekki backpackerów, nocne uliczne imprezy, trochę zwiedzania, trochę trekkingu i – przede wszystkim – jedzenie. Do Malezji warto pojechać nawet tylko dla jedzenia. Jest nieopisywalnie doskonałe.

Po Malezji podróżuje się bardzo łatwo i przyjemnie - wszędzie jest dostęp do sieci, bankomaty, świetne drogi, dobry transport publiczny i informacje turystyczne.

Tomek Michniewicz

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Łukasz Szolc-Nartowski - właśnie dochodzi do siebie po czternasto miesięcznej tułaczce po Azji. Fascynat leniwej egzystencji oraz poznawania życia poprzez doświadczania go na własnej skórze i we własnej osobie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)