Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Birma (Myanmar) - Gdzie spać

Poza Mandalay i Yangon bez większego problemu można się targować o cenę pokoju. Cenę można zbić, o co najmniej dwa dolary. Wszystkie poniższe ceny mają wliczone śniadanie (zazwyczaj jajka, chleb, owoce).

Yangon
Motherland Inn 2 – trochę na uboczu, kawałek od centrum, ale plus ma to miejsce takie, że z lotniska można do niego dojechać za darmo (na lotnisku czekają na pasażerów pracownicy hotelu). Ceny za dwójki:
Bez łazienki - $10
Z łazienką - $12
Z łazienką i AC - $15

Whitehouse Hotel – w samym centrum. Rewelacyjne śniadanie. Dobra odmiana po tych ciągłych jajkach i tostach, ale ceny pokoi ciut za wysokie
Dwójka z łazienką, bez okna - $10
Dwójka z łazienką, oknem i wiatrakiem - $15
Dwójka z łazienką, oknem i klimatyzacją - $18

 

Inle Lake
Teak House. Świetne miejsce, super klimat. Najtańsze pokoje z łazienką były za $12. Lepsze pokoje za $15 i $20.

Mandalay
Royal Guest House. Nic specjalnego, ale daje radę. Zaraz za rogiem jest Mann Restaurant z całkiem zjadliwym chińskim jedzeniem. Dwójka bez łazienki $7, z łazienką i AC $13.

Pyin U Lwin
Hotel jest nowy, bardzo wygodny. Klimatyzacja, TV z kablówką (tylko 2 kanały, ale zawsze to coś). Cena wywoławcza $20.

Hsipaw
Mr Charle's Guesthouse. Jedyna opcja we wsi. Dosyć stary budynek, ale z fajnym klimatem. W ciągu pół roku ma być gotowe nowe, murowane skrzydło guesthousu. Dwójki z łazienką za $12 i $15 (w zależności od lokalizacji w budynku), bez problemu.

Bagan
New Heaven Guesthouse. W bocznej uliczce, cicho i spokojnie. Każdy pokój z werandą. We wszystkich pokojach łazienka, wiatrak i klimatyzacja. Opcja z TV za $12, bez tv za $10.

Przewodnicy

Znasz dobrze Birmę (Myanmar)?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Magda Biskup - zakochana w podróżach. Od kilku lat systematycznie zmienia zawody i szuka swojego miejsca na ziemi. Cztery lata mieszkała i pracowała w Australii. Wczesniej rok w Malezji. http://careerbreak.wordpress.com

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)