Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Melanezja - Sezon i pogoda

Pogoda. Fidżijskie lato, przypadające na naszą zimę, jest bardzo gorące i wilgotne. Zimę charakteryzują bardzo przyjemne temperatury, nie jest zbyt gorąco, na wyżej położonych terenach wieczorami przydaje się cienka bluza. Deszcze mimo to potrafią być obfite, choć zazwyczaj nie trwają dłużej niż jeden dzień. W lipcu temperatura wody wynosi 27 stopni, a widoczność pod wodą jest znakomita, tak więc fidżijska zima to doskonały czas także dla nurków.

Sezon. Na Fidżi warto się wybrać wtedy, kiedy nie ma tam zbyt wielu wakacyjnych turystów z Australii i Nowej Zelandii. Na szczęście dla nas, fidżijska zima, czyli nasze lato, jest okresem, kiedy Fidżi jest stosunkowo wolne od plagi turystów.

Aktualna pogoda.

Znasz dobrze Melanezję?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Edyta Basiak - Niezależna jak kot, oscylująca pomiędzy pozornymi sprzecznościami, wiecznie poszukująca. Tłumaczka, nauczycielka, początkująca fotografka i szufladowa pisarka. Odwieczne marzenie o dalekich podróżach zrealizowała „hurtem”, ruszając solo w świat na 36 tygodni, odwiedzając Azję Południowo-Wschodnią, Australię i Oceanię.

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)