Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Chile - Gdzie spać

Puerto Natales – hostel Patagonia. Cena za nocleg ze śniadaniem - 6000 Pesos. Mili i pomocni właściciele hostelu, pokoje dwuosobowe z własną łazienką, międzynarodowe towarzystwo, do dyspozycji gości duża kuchnia.

Valparaiso – na dworcu autobusowym znaleźć można oficjalne „standy”, w których właściciele kamienic/hosteli oferują nocleg (cena bez śniadania - ok. 5000 pesos/os.). ()

Punta Arenas - B&B hostal na rogu ulic O'higgins i Jose Menedez. 6000/noc + śniadanie + wi-fi.

Puerto Natales - hostal oyarzo (tu warto nie przestraszyć się pierwszego wrażenia i zaprzyjaźnić z właścicielem). Na Blanco Encalada pomiędzy ulicami Manuel Bulnes i Eberhard. 6000/noc + śniadanie + wi-fi.

Coyhaique – lepiej unikać hosteli położonych blisko centrum. Są przeznaczone dla przyjeżdżających tu do pracy miejscowych i ich standard nawet jak na hostele pozostawia sporo do życzenia. Dobrą ulicą jest c. Simpson.

Porvenir – Residencial Colon 5000/noc + śniadanie. (M&T)

Autor

Mateusz Hojda - podróżuje w ramach wykonywanej pracy. W wolnym czasie - do miejsc, których nie zwiedził zawodowo. Jego strona: www.hojda.eu

Aleksandra Pluta - z wykształcenia i z zamiłowania dziennikarz. Zawsze ma dużo wolnego czasu. Po pięciu latach studiowania we Włoszech znalazła w końcu na mapie swoje ulubione miejsce: Chile. Jej strona: http://mi-chile-querido.blogspot.com

maugośka&tomek - mają po dwie ręce i dwie nogi. Mówią, że z takim wyposażeniem można zajść naprawdę daleko. Oni, na początek, idą tamtaram. www.tamtaram.pl PS. A Tomek nigdy, ale to przenigdy wcześniej nie ruszał się z domu.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)