Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Brazylia - Czego nie warto

Sao Paulo, wielkie betonowe miasto bez klimatu. Najlepiej tylko tam dolecieć i szybko uciekać, szkoda czasu. (MB)

 

Na pewno należy omijać São Paulo – brzydkie, ogromne, przytłaczające i niebezpieczne miasto.

Dużym rozczarowaniem była dla mnie Itaparica – wyspa w okolicach Salvadoru. Kompletnie przereklamowana. Nie rozumiem, dlaczego mając do dyspozycji tyle pięknych plaż w okolicach miasta i Zatoki Wszystkich Świętych, mieszkańcy Salvadoru czekają w weekendy w wielkich kolejkach na prom, żeby popłynąć na tą nieciekawą wyspę. (ZB)

Autor

Marcin Bednarczyk - na co dzień pracuje jako seksuolog, jest nauczycielem akademickim, doktoryzuje się w tej problematyce. Jego hobby to żeglarstwo. Szukam fajnej ekipy, aby zaplanować jakiś egzotyczny wyjazd np. do Azji, Ameryki Południowej, Środkowej.

Zuzanna Baranowska - Jest absolwentką afrykanistyki, skończyła też studia latynoamerykańskie (nie pisze, że jest absolwentką, bo ciągle walczy z pracą magisterską :). Jest miłośniczką dalekich podróży (tylko na własną rękę) oraz innych kultur.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)