Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Salwador - Czego nie warto

Mimo że pomnik Jesucristo El Salvador Del Mundo jest niekwestionownaym symbolem Salwadoru, nie jest to miejsce warte zachodu.

Stojący na bardzo ruchliwym Plaza las Americas pomnik Jezusa Chrystusa Zbawiciela Świata niewątpliwie rozczaruje was tak samo jak mnie i wielu innych przede mną. Pokazywany w niemal wszystkich publikacjach reklamowych pomnik nie jest tak imponujący jak mogłoby sie wydawać czy jak przystałoby na narodowy symbol. Nie dość że jest usytuowany w bardzo nieciekawym miejscu, to jego stan (tak jak niemal wszystkich pomników w San Salwadorze) nie jest najlepszy.

Przewodnicy

Znasz dobrze Salwador?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Tomek Pająk – wałbrzyszanin, absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego i podróżnik amator (25 państwa, 4 kontynenty). Specjalizacja: Europa oraz Ameryka Środkowa i Karaiby. Współpracuje z Ambasadą Federacyjnej Rep. Brazylii w San Salwadorze.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)