Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Maroko - Transport i poruszanie się po kraju

Wyświetla nowości od 11 do 14 ze wszystkich 14
Rower

Świetny sposób na zwiedzenie kraju, poza dużymi miastami. Przepiękne doliny Ziz, Dades, Róż, szlak kazb i oaz południa. Dużo tras w Atlasie Wysokim na rower górski.

 (PW)
Samolot

(dodaj swoje informacje)

Metro

(dodaj swoje informacje)

Kraje, do których łatwo się przedostać

Maroko graniczy z Algierią, Saharą Zachodnią (okupowaną przez Maroko) i hiszpańskimi enklawami: Mellią i Ceutą.

Granice lądowe z Algierią są zamknięte (oba państwa, Maroko i Algieria, są w stanie zimnej wojny), a przekraczanie tych granic jest nielegalne.

By wjechać do Mauretanii, potrzebujesz wizy (najłatwiej ją zdobyć w Casablance). W praktyce, możliwe jest również uzyskanie jej na granicy lądowej z Saharą Zachodnią oraz na lotnisku w Nawakszut.

(PW)
Wyświetla nowości od 11 do 14 ze wszystkich 14

Autorki

Paulina Wypych - biotechnolog zafascynowana medycyną naturalną oraz astangą jogą. Zodiakalna Panna będąca totalnym zaprzeczeniem tego znaku: roztrzepana, głodna nowych wrażeń i wyzwań, niespokojny duch.

Ola Hołojda - z wykształcenia i zamiłowania animator społeczno–kulturalny, zafascynowana podróżami, antropologią kulturową, artystycznymi formami aktywności ruchowej i wszystkim, co dalekie rutynie i statyczności.

Obejrzyj zdjęcia z Maroka.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)