Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Maroko - Gdzie spać

Fez – Youth Hostel, 18 Rue Abdessalem Sarghini, Ville Nouvelle. 55 Dh/os. Czyste pokoje, miła atmosfera i obsługa, w cenę wliczone śniadanie kontynentalne. W okolicy dużo tanich knajpek, McDonald’s, sklep monopolowy.

Midelt – hotel Atlas, 40 Dh/os. Miły pensjonacik prowadzony przez berberyjską rodzinę, bardzo dobre tajine.

Erfoud – hotel Merzouga.

Ouarzazate – hotel Atlas, 50 Dh/os. – w centrum miasta przy głównej alei.

Marrakesh – hotel Medina, 50 Dh/os. Klimatyczny hotel w bocznej uliczce przy Jeema el Fna. Wspanialy widok z tarasu na Atlas i plac.

Hotel des Amis - przy samym Djennael Fna, w jednej z odchodzących uliczek, tuż za wejsciem na plac od strony płd-wsch. 2 Rue Riad Zitoune El Kedim, te. 0 24 44 24 27

Essaouria – hotel des Amis, Smara.

Maghnia - mały Riad w centrum starówki. Właściciele potrafią zejść do 150 MAD za dwójkę. 30 Rue Ibn Rochd, tel 05 24 47 55 18

Autorki

Paulina Wypych - biotechnolog zafascynowana medycyną naturalną oraz astangą jogą. Zodiakalna Panna będąca totalnym zaprzeczeniem tego znaku: roztrzepana, głodna nowych wrażeń i wyzwań, niespokojny duch.

Ola Hołojda - z wykształcenia i zamiłowania animator społeczno–kulturalny, zafascynowana podróżami, antropologią kulturową, artystycznymi formami aktywności ruchowej i wszystkim, co dalekie rutynie i statyczności.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)