Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Angola - Sezon i pogoda

Pogoda. Pogoda w Angoli w zasadzie nie różni się za wiele w skali roku. Można rozróżnić porę suchą (od połowy maja do połowy października) i deszczową. Nie znaczy to jednak, że w porze deszczowej codziennie są opady. Najczęściej dość obfity deszcz pada raz, dwa razy w tygodniu, ale zazwyczaj trwa krótko. Przez cały rok temperatura waha się w granicach 20-30 stopni w zależności od pory dnia.

Sezon. Angola raczej nie jest typowo turystycznym krajem, więc nie ma czegoś takiego jak „sezon”. Na pewno trzeba się spodziewać większego ruchu na lotnisku w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Aktualna pogoda.


Autor

Maciej Hamerski – ma 32 lata, jest marynarzem. W Angoli był w latach 2005-2007, spędzając tam połowę czasu, tzn. cztery tygodnie w Polsce, a kolejne cztery - w Angoli. Od roku przebywa na podobnych zasadach w Brazylii, z tym że w systemie 8 tygodni on/off.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)