Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Angola - Gdzie spać

Luanda. Hotel Palm Beach. To hotel dobrej klasy, pod względem wyposażenia nie odbiega znacznie od krajów „cywilizowanych”, posiada też bardzo dobrą indyjską restauracje urządzoną z przepychem, gdzie średnia cena za obiad z deserem to około 40 USD. Ciekawostką są tam lustra zamiast okien, najprawdopodobniej po to aby goście podczas konsumpcji nie musieli oglądać otaczających ich slumsów i góry śmieci. Sam hotel z zewnątrz także za bardzo nie różni się swoim wyglądem od niezbyt ciekawego otoczenia.

Autor

Maciej Hamerski – ma 32 lata, jest marynarzem. W Angoli był w latach 2005-2007, spędzając tam połowę czasu, tzn. cztery tygodnie w Polsce, a kolejne cztery - w Angoli. Od roku przebywa na podobnych zasadach w Brazylii, z tym że w systemie 8 tygodni on/off.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)