Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Współpraca na większą skalę

Prowadzę firmę i widzę możliwość współpracy.
Daj koniecznie znać. Jeśli chodzi o statystyki odwiedzin, KoniecŚwiata jest w tej chwili w pierwszej dziesiątce serwisów podróżniczych w Polsce, i te statystyki nieustannie rosną. Mamy więc kanał dotarcia do coraz większej grupy odbiorców.

Współpracujemy jednak tylko z firmami, które promują podobne wartości: świadome, indywidualne podróżowanie, odpowiedzialność i troskę o środowisko naturalne. Nie wyobrażamy sobie więc współpracy z biurem podróży czy agencją organizującą wypady quadami na Saharę.

 

Z jakimi firmami KoniecŚwiata współpracuje?
Z klubami, organizatorami imprez i festiwali, organizatorami wyjazdów trampingowych, agentami lotniczymi, księgarniami internetowymi, producentami i dystrybutorami sprzętu czy ubrań, wydawnictwami, promotorami, developerami, agencjami interaktywnymi...

Na wszystkie propozycje jesteśmy otwarci.

 

Chcę dołączyć do redakcji.
Zawsze szukamy ludzi chętnych do współpracy: developerów, redaktorów, grafików, specjalistów od promocji, SEO, eventów. Każda pomoc i w każdym zakresie będzie mile widziana. Pisz do Tomka lub na redakcja[at]koniecswiata.net.

 

Do kogo się zgłosić w sprawach z tej sekcji?
Do Tomka Michniewicza. Kontakt po prawej stronie.

 

Chciałem uzyskać patronat.
Przeczytaj sekcję "Promocja".

Tomek Michniewicz. Prywatnie backpacker, zawodowo dziennikarz. Autor programu podróżniczego „Trójka Przekracza Granice" w Programie III Polskiego Radia (wtorek, 15-16), a wcześniej - pierwszego w Polsce backpackerskiego programu "Dziko i Tanio” w Radiu Bis. Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Publikował m.in. w "Polityce", "Playboyu", "Rzeczpospoliej" i "Podróżach". Specjalizuje się w ultratanich wyjazdach z dużą dozą adrenaliny.

tomek.michniewicz(at)koniecswiata.net