Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Promocja: wystawy, wyprawy, patronaty...

Czy KoniecŚwiata może objąć patronatem moją wystawę, wyprawę, cokolwiek?
Tak. Jako serwis jesteśmy gotowi patronować absolutnie wszystkim przedsięwzięciom, które nasi Przewodnicy organizują lub w których biorą udział. Jednocześnie nie patronujemy żadnym imprezom z nami nie związanym.

 

Jak uzyskać patronat?
Wystarczy, że napiszesz do Tomka lub na redakcja[at]koniecswiata.net. Najlepiej od razu ślij szczegóły wydarzenia, zdjęcia, plakat - cokolwiek, co mamy opublikować.

 

Czy mogę wykorzystać logo KoniecŚwiata?
Tak - ściągnij dowolną wersję, która jest Ci potrzebna spośród tych zamieszczonych obok. Mamy tylko prośbę - informujcie nas gdzie i w jakim celu umieszczacie logo, żeb nie było potem niepotrzebnych nieporozumień.

 

Na czym może polegać pomoc serwisu w promocji?
Wszystko zależy od rozmachu imprezy.

Niewielkie wydarzenia pojawiają sie na naszej głównej stronie.

Nieco większe, które mają szansę zaistnieć w szerszym kręgu - na głównej stronie i w newsletterze do zarejestrowanych użytkowników.

Duże imprezy ze sporym potencjałem promocyjnym promujemy na całego - strona, newsletter i informacja prasowa do mediów, poinformowanie zaprzyjaźnionych dziennikarzy, może wizyta w jakimś radiu.

Pamiętajcie tylko, że nie będziemy z dużym rozmachem promować wszystkich wydarzeń jak leci, bo to działa na szkodę samych nas wszystkich. Promocja musi być prowadzona w sposób przemyślany i odpowiednio dozowana. I tak właśnie robimy.

 

Mam większy pomysł i chciałbym zaangażować w niego KoniecŚwiata albo prowadzę firmę i widzę możliwość współpracy.
Przeczytaj sekcję "Współpraca na większą skalę".