Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Przewodnicy: Budżet

Na czym polega oferta?
Osoby, które mają w serwisie KoniecSwiata.net status Przewodnika, mogą kupować bilety lotnicze taniej. Co jakiś czas będą też mogły kupić supertanie bilety w specjalnej ofercie KoniecŚwiata Special.


 
O ile taniej?
Gdy porównacie oferty w wyszukiwarkach internetowych, zobaczycie, że ceny lotów są wszędzie takie same. Różnica w cenach powstaje przez dodanie tzw. transaction fee, czyli prowizji pośrednika (uwaga, ona jest często dodawana na samym końcu albo w ogóle po sprzedaniu biletu, więc nie dajcie się zwieźć pierwszym liczbom!). Przeważnie ta prowizja to 110-130 zł.
 
Nasi Przewodnicy mogą kupować bilety z transaction fee w wysokości 40 zł, więc na każdym bilecie zaoszczędzicie 70-90 zł. Dotyczy to wszystkich biletów na trasach międzynarodowych, w dowolnych terminach i kierunkach. Jeszcze lepiej to wygląda, jeśli szukacie lotów multi-city lub kombinowanych ofert. O tym zaraz.

 

Czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
Tak. Wszystkie oferty we współpracy z Time4Travel są aktualne przez cały czas. Gdyby miało się coś zmienić, powiadomimy Cię.

 

Nie latam sam/sama. Czy to coś zmienia?
Tak, na Twoją korzyść. Obejrzyj ofertę Przewodnicy Budżet+.


 
Gdzie jest haczyk?
Nie ma. Jako KoniecŚwiata wystąpiliśmy w roli hurtowego klienta, bo mamy ponad 130 Przewodników, co jest cennym zasobem dla każdej firmy lotniczej. Zaproponowaliśmy współpracę kilku firmom, sprawdziliśmy background wszystkich, przeanalizowaliśmy oferty i wybraliśmy najlepszą. Nikt do niczego Was nie zmusza - dajemy tylko możliwość, z której możecie korzystać albo nie.


 
Czy to są zawsze najtańsze bilety dostępne na rynku?
Prawie zawsze tak, bo oszczędzacie na transaction fee, ale sprawdzajcie to sami w praktyce. Na pewno najmniejsze różnice będą w przypadku prostych lotów typu "Wizzair, Warszawa-Londyn" (czasem nawet przy lowcostach nie będzie różnicy w ogóle).
 
Na dłuższych trasach będzie taniej, bo Time4Travel jako agent ma wynegocjowane umowy z liniami lotniczymi, do których przez wyszukiwarki internetowe nie macie dostępu.

 

Mamy agenta do dyspozycji, jak klient korporacyjny.
Przy pomocy Time4Travel możecie konstruować kombinowane przeloty (typu Warszawa-Frankfurt - zmiana linii - Frankfurt-Dubai - zmiana linii - Dubai-Bangkok - zmiana linii - Bangkok-Vientiane) i wyjdą one ZAWSZE dużo taniej niż gdybyście je kupowali sami. Dlaczego? Bo Time4Travel nas obsługują jak klienta korporacyjnego i na Wasze życzenie za każdym razem wyszukują nakorzystniejsze rozwiązania (czasem podsuwają też propozycje delikatnej zmiany dat, żeby było jeszcze taniej).
 
Jeśli warunki lub cena Was nie zadowolą, możecie szukać gdzieś indziej, prawda? Nie ma żadnych zobowiązań.  

Jak to działa?
Jak z każdym agentem lotniczym - dzwonisz/piszesz, mówisz czego potrzebujesz, oni znajdują najlepszą ofertę. Jeśli podoba Ci się, kupujesz. Jeśli nie - szukasz dalej.
 
Z tej propozycji mogą korzystać tylko Przewodnicy KońcaŚwiata. Wystarczy, że dzwoniąc/pisząc powołasz się na KoniecSwiata.net. My dostarczamy Time4Travel listę Przewodników na bieżąco.
 
Człowiekiem, który czeka na Wasze telefony i maile jest:
 
Time4Travel
marcin.zabuski[at]time4travel.pl
tel.: (22) 867 30 75 wew. 2 


 
Dlaczego wybraliśmy właśnie Time4Travel?
Z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że w Time4Travel pracują backpakerzy, którzy rozumieją nasze potrzeby. Człowiekiem, który wyszukuje dla Was połączenia jest Marcin Zabuski, znany w środowisku backpacerskim ze swoich umiejętności kombinowania ofert i konsultant Jacka Pałkiewicza. Naszym zdaniem (a obserwujemy go od jakiegoś czasu), jest to jeden z najlepszych agentów lotniczych w Polsce.
 
Drugi powód to taki, że Time4Travel przedstawiła najlepszą dla Was ofertę. Kombinacja dobrych cen oraz zrozumienia, czego potrzebują backpackerzy, nie pozostawiła wątpliwości.

Time4Travel - Co to za firma?
Od 2004 roku Time4Travel Sp. z o.o. jest akredytowanym agentem IATA. Specjalizuje się w  obsłudze podróży firm oraz osób prywatnych w zakresie sprzedaży biletów lotniczych, w tym biletów grupowych po specjalnie negocjowanych cenach. Gwarantuje możliwość rezerwacji biletów na wszystkie linie lotnicze świata. Dzięki systemowi rezerwacji usług lotniczych i turystycznych AMADEUS dobiera optymalną kombinację ceny i przewoźnika, przy założeniu (i jest to rzadkość wśród agentów lotniczych, sprawdziliśmy!), że finalna cena dla klienta jest priorytetem (a nie skorzystanie z linii, która agentowi płaci największą prowizję).

Time4Travel

Kontakt, zapytania i rezerwacje:

Marcin Zabuski
Time4Travel
marcin.zabuski[at]time4travel.pl
tel.: (22) 867 30 75 wew. 2