Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Kawałek dedykowany Wam, backpackerom

Venflon "Urywam się". Posłuchaj! Sporo hałasu, nie dla wrażliwych pensjonarek.

Spokojnie, to może potrwać 30 sekund...

Załoga roznosząca warszawskie kluby, Venflon, napisała kawałek o backpackerach – uwaga – zainspirowana KońcemŚwiata. Panowie czują, o co chodzi w jeździe na paczce ciężarówki i spaniu po gołym niebem w deszczu. Napisali:

„Robicie kozackie rzeczy - docieracie do miejsc, o których ludzie marzą. Dotykacie świata, co nam się bardzo podoba. Napisaliśmy o Was numer, w ramach pokłonu z uznaniem. Stay heavy!”

Maciek Ornoch, Venflon

Venflon to undergroundowa kapela z niezłymi osiągnięciami – zostali wybrani do projektu „Rhythm of Football” szwajcarskiej rozgłośni Radio 11 (ich kawałki były grane w całej Europie podczas Euro2008), grali na Hunterfeście, weszli do finału Antyfestu Antyradia, regularnie wypełniają duże warszawskie kluby itp.

A naszym prywatnym zdaniem – to najlepsza koncertowo młoda kapela w kraju.

www.myspace.com/venflon