Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Spotkanie

"Azja na talerzu" - spotkanie kulinarne

O Chińczykach z południa mówi się że potrafią ugotować wszystko co ma cztery nogi z wyjątkiem stołu i wszystko co lata z wyjątkiem samolotu, syberyjskie babuszki smażą najlepsze na świecie pierożki a Tajlandia słynie z przepysznych… robaków. W podróż po regionie, w którym największym zaskoczeniem jest dla podróżnika zawartość jego talerza, zabiorą Was Gosia i Krystian Podbielscy oraz Kamil Jarnicki, nasi przewodnicy którzy mieli okazję spróbować  kuchni większości azjatyckich krajów i wyszli z tego cało. Opowiedzą o tym co to właściwie jest kimchi, gdzie można jeść mandarynki prosto z drzewa i gdzie spróbować najlepszych owoców morza.  

Dominika Adamczyk z Akademii Zdrowego Odżywiania opowie nam o starożytnej chińskiej sztuce kulinarnej, czyli kuchni Pięciu Przemian, która pozwala zachować równowagę ciała i umysłu i jest jednym z podstawowych elementów chińskiej medycyny naturalnej.   Azjatyckie przysmaki przyrządzi na Waszych oczach Ania Wiśniewska z Curry House.

Kiedy: 23 września, (środa) g. 18:00
Gdzie: Warszawa, Pracovnia,
ul. Popiełuszki 16 (wejście od ul. Hanki Czaki, dwa kroki od stacji Metro Marymont)
Bilety: 7 zł
Informacje: Marta Kostulska, marta.kostulska@koniecswiata.net

Informacje mailem

Zarejestruj się, a będziemy Cię informować o kolejnych spotkaniach. Mamy w planach slajdowiska, koncerty, wystawy, rozmowy z podróżnikami i warsztaty.

KoniecŚwiata w Twoim mieście?

Chcesz żebyśmy przyjechali do innego miasta? Będziemy potrzebować nieco pomocy. Skontaktuj nas z klubem, w którym Twoim zdaniem mogłyby się odbyć takie spotkania. redakcja[at]koniecswiata.net