Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Tańsze loty z KLM/AirFrance

Ciekawa propozycja od KLM i AirFrance: loty grupowe dostępne dla indywidualnych klientów. Można trafić niższe ceny, a do tego przy elastycznych biletach.

Do tej pory bilety grupowe mogli rezerwować jedynie touroperatorzy i agenci lotniczy. KLM proponuje je teraz też klientom indywidualnym.

Trzeba zebrać grupę 10 osób (co na forum nie powinno być problemem) i skontaktować się z biurem linii, aby otrzymać ofertę. Przyjemnym bonusem jest fakt, że nazwiska można zmieniać do 30 dni przed odlotem, a płacić za bilet nie trzeba od razu - czyli omijamy wszystko to, co przy najtańszych backpackerskich biletach zawsze uwierało.

Przykładowe ceny połączeń:

Bangkok od 2319zł
Bali od 2950 zł
Caracas od 3145 zł
Rio de Janeiro od 2990 zł
Punta Cana od 2990 zł
Kilimanjaro od 2989 zł

 

Szczegółowe informacje oraz rezerwacja miejsc pod adresem naszej zaprzyjaźnionej agencji Time4Travel. Dzwońcie pod numer: 22 867 30 75.

Po otrzymaniu oferty, będziecie mieć jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji.

 

Warunki oferty:
Minimalna liczba osób w grupie: 10

Oferta obowiązuje na przeloty od 01.11 do 31.12.2012r.

Przykładowe ceny to koszt biletu dla jednej osoby za lot z Warszawy, w obie strony, z podatkami. Podane ceny mogą się różnić w zależności od wahania kursów walut oraz dostępności miejsc w wybranych datach.

Wyloty możliwe z Warszawy lub Berlina

 

 

Kalendarium