Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

SZEROKIE HORYZONTY

Polski Klub Przygody we współpracy z Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na warsztaty podróżnicze – SZEROKIE HORYZONTY.

Łukasz Szolc-Nartowski przewodnik Końca Świata po Pakistanie i Malezji zaprasza na warsztaty podróżnicze z cyklu Szerokie Horyzonty. Spotkanie poświęcone będzie Azji i przygotowaniom do pierwszej wyprawy w nieznane. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie Azji. Opowiemy o tym jak się spakować, co zabrać, dokąd jechać, porozmawiamy o rodzajach transportu o tym jak zmienić zwykły wypad w „hardkorową” jazdę. Poruszymy tematy zdrowia, pożywienia i bezpieczeństwa. Zajrzymy do dżungli na Borneo, w góry Pakistanu i na rafy koralowe pełne rekinów.

Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się:
24 Września 2009 godzina 17:00.
Gdynia
ul. 3-Maja 27/31

WSTĘP WOLNY

Kalendarium