Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

SZEROKIE HORYZONTY

Łukasz Szolc Nartowski przewodnik Końca Świata po Pakistanie i Malezji zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu Szerokie Horyzonty.

Spotkanie tym razem odbędzie się pod szyldem: "W Drodze Na Koronę Ziemi".

Gościć będziemy dwóch pasjonatów podróży którzy podjęli już pierwsze kroki i mogą się pochwalić sukcesami na drodze do zdobycia Korony Ziemi. Maciej Skowron i Ryszard Szatkowski absolwenci Geografii na Uniwersytecie Gdańskim, podróżnicy młodego pokolenia mają za sobą kilka ambitnych wypraw w stylu jaki najbardziej lubimy: tanio, egzotycznie i tak blisko ludzi jak tylko się da. 17 Grudnia podczas czwartych warsztatów Szerokie Horyzonty wprowadzą nas w świat „Korony Ziemi”.  Opowiedzą o tym wszystkim czego nie da się wyczytać w przewodnikach, o rzeczach które można się dowiedzieć tylko z pierwszej ręki. Opowieściami zabiorą nas na szczyty Elbrusu i Kilimandżaro, zabiorą nas do Afryki, na Kaukaz, do Indii i na Bałkany.

 

Przypominamy że Gdyńskie Warsztaty Podróżnicze Szerokie Horyzonty współpracuje z restauracją Green Way w Gdyni przy ulicy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, która przygotowuje wegetariański poczęstunek dla uczestników warsztatów.

 

17 Grudnia 2009 r., godz. 17:00.

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, ul. 3-Maja 27/31

 

Zapraszamy!

Kalendarium