Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Polecamy: blog Michała Lubiny z Chin

Zna Azję na wylot, zjeździł ją we wszystkie strony z plecakiem. Teraz zamieszkał w Pekinie. Państwo Środka od Środka.

Zwiedzanie Chin jest dla Michała fascynujące, a zamieszkanie w nim to wielka przygoda. Bo daje unikatową możliwość zrozumienia go, poznania „od środka”. Zamieszkanie tam, to jakby uzupełnienie wiedzy nabytej w podróży i tej wyniesionej z książek czy z uniwersytetu. Jeżdżąc, czytając i słuchając poznaje się wiele. Mieszkając poznaje się wszystko. (Michał Lubina)

BLOG ZNAJDZIECIE: TU.

O Autorze:

Michał Lubina jest doktorantem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Zjeździł z plecakiem większość krajów Azji, docierając lądem najdalszych zakątków Rosji, Chin, a także Indii, Pakistanu, Iranu czy Bangladeszu. Autor przewodników po Litwie i Rosji a także licznych wystaw fotograficznych – m.in. z Rosji, Chin czy Armenii. Przewodnik i autor programów po Chinach w Klubie Laurazja (www.laurazja.pl). Fascynuje się Dalekim Wschodem, a Chinami w szczególności, o których związkach z Rosją pisze doktorat. Od sierpnia 2009r. jest stypendystą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Pekinie.

Kalendarium