Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

"Namaste India" - wernisaż Anny Maciejowskiej

KoniecŚwiata poleca: "Namaste India" w kadrach, do obejrzenia w Krakowie

Święte krowy, sari, curry, Ganges, Bollywood, kadzidła, tysiące świątyń – Indie to kwintesencja egzotyki, mieszanina zapachów, barw, smaków i dźwięków, której nie sposób opisać jednym słowem i wobec której nie sposób przejść obojętnie. To kraj, w którym zawodzi  nasza europejska logika, kraj wywołujący skrajne uczucia: zachwyt, oszołomienie, zadziwienie, a czasami niechęć. Nie sposób Indii zrozumieć, za to łatwo zakochać się w nich bez pamięci.

Trwając od lat w tym zauroczeniu, bywając w Indiach przy każdej nadarzającej się sposobności autorka stara się uwiecznić na fotografiach to, co ją w nich urzeka najbardziej - niepowtarzalną różnorodność indyjskiej rzeczywistości, której najbardziej fascynującym elementem są ludzie.

 

Anna Maciejowska jest naszym przewodnikiem po Indiach i Jordanii. Próbkę jej twórczości możecie obejrzeć w galerii, np. tu.

9 marca, godzina 19.00.
Kraków
klub Stalowe Magnolie, ul. Św. Jana 15

Kalendarium