Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Chiny - Państwo Środka od środka. Prelekcje M. Lubiny w Krakowie i Warszawie

Klub Laurazja zaprasza serdecznie na pokazy slajdów Michała Lubiny z Chin pt. "Państwo Środka od środka"!

Michał wielokrotnie podróżował po Chinach, a w latach 2009/2010 mieszkał i studiował w Pekinie. Jest również autorem programu wyprawy Klubu Laurazja do Chin pt. "W krainie pand, Wielkiego Muru i terakotowych żołnierzy". Przedstawi wiele ciekawostek z zakresu chińskiej historii i kultury. Dowiemy się, dlaczego Chińczycy szanują komunistyczną rewolucję Mao oraz jak powstali Tajpingowie - ludowi powstańcy, których przywódca uważał się za brata Chrystusa. Zobaczymy zdjęcia Wielkiego Muru, Placu Tiananmen, Zakazanego Miasta, rezerwatu niedźwiadków panda oraz z wielu innych miejsc. Po spotkaniu odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych lipcowym wyjazdem do Chin z M. Lubiną.

Spotkania odbędą się:
- w Krakowie w poniedziałek 11 kwietnia o godz. 19.30 w klubokawiarni "Cafe Szafe" (ul. Felicjanek 10) - wstęp wolny
- w Warszawie w sobotę 7 maja o godz. 18.00 w Muzeum Azji i Pacyfiku w Galerii Azjatyckiej na Nowy Mieście (ul. Freta 5) - wstęp 6 zł

Zapraszamy do zapoznania się z trasą naszych lipcowych wyjazdów do Chin: Chiny - Państwo środka od środka

Szczegóły na www.laurazja.pl

Serdeczniepozdrawiamy,
Klub Laurazja

Kalendarium