Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Backpackerski hostel w Gdyni

Jeden z naszych przewodników uruchomił w Trójmieście backpakcerską miejscówkę. Wpadajcie!

Hostel Happy Seven Gdynia znajduje się w samym sercu miasta, vis a vis dworca kolejowego Gdynia Główna i dworca PKS. Pod hostel dojeżdżają bezpośrednie autobusy z lotniska i portu.

Dosłownie 5 minut spacerem znajdują się plaża miejska, jacht klub, bulwar nadmorski, oceanarium i planetarium, multikino i DKF, teatr muzyczny, basen i sauna, centra handlowe, supermarket, kluby, puby, restauracje. Autobusy i pociągi SKM których przystanki znajdują się w bezpośredniej bliskości hostelu zapewniają doskonały transport do Gdańska i Sopotu oraz 3miejskich obiektów sportowych, sal widowiskowych i stadionów.

Backpackerski klasyk: do dyspozycji jest 40 miejsc noclegowych w pokojach od 2 do 8 osobowych, wystrojem wpisujących się w przyjazny i zarazem nowoczesny styl miasta Gdynia.

W cenę wliczone jest śniadanie z darmową kawą i herbatą dostępną przez cały pobyt. Dodatkowo oczywiście 24h dostęp do: aneksu kuchennego, komputerów, WiFi, chilloutu z biblioteką oraz informacji turystycznej.

W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są liczne miejsca parkingowe zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Łukasz Szolc-Nartowski, nasz Przewodnik po Pakistanie i Malezji zjeździł pół świata, śpiąc w takich miejscacj milion razy. Teraz stworzył swoje własne. Zajrzyjcie!

Kalendarium