Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Den_Gable_By_Aarhus_Michal_Braun.jpg
Dania_1_Michal_Braun.jpg
Dania_4_Michal_Braun.jpg
Den_Gamle_By_Aarhus1_Michal_Braun.jpg
Dania_Michal_Braun.jpg
Dania_6_Michal_Braun.jpg
Dania_7_Michal_Braun.jpg
Den_Gamle_By_Aarhus_Michal_Braun.jpg
29.jpg
12.jpg
25.jpg
28.jpg
9.jpg
3.jpg
6.jpg
5.jpg
8.jpg
26.jpg
19.jpg
11.jpg
 
Showing images 1 to 20 of 29
 

Autor

Michał Jasieński - absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu w duńskim Aalborgu. Instruktor narciarstwa i snowboardu. Włóczy sie z plecakiem od 17-tego roku życia. Jak najdalej, jak najtaniej i jak najwięcej wrażeń. Stroni zaś od kisielu i sera topionego. Najlepiej czuje sie ze swoim 80-litrowym plecakiem na grzbiecie, plandeką pod pachą i mapa w ręku. Razem z Bratem Szymonem wyznaje zasadę że najlepszy plan to żaden plan.

Michał Braun - zwiedza świat i poznaje nowe kultury uczestnicząc w ich życiu. Studiował w Polsce, Czechach i Danii. Pracował z dziećmi w Indiach, młodzieżą w USA, studentami i dorosłymi w Boliwii. Poznanie ludzi w danym kraju to najważniejszy cel jego podróży. Prowadzi stronę www.michalbraun.pl