Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Pig_owska-Australia_1-__11_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__11_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__08_.JPG
0424.JPG
0424.JPG
0439a.JPG
132.jpg
Pig_owska-Australia_1-__16_.JPG
Wieslaw_Sarmak.jpg
Pig_owska-Australia_1-__24_.JPG
Rachela_Klimczewska.jpg
Rachela_Klimczewska.jpg
Pig_owska-Australia_1-__10_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__26_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__02_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__23_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__17_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__06_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__12_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__22_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__22_.JPG
078.jpg
Pig_owska-Australia_1-__18_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__18_.JPG
Pig_owska-Australia_1-__20_.JPG
 
Showing images 1 to 20 of 132
 

Autorzy

Zygmunt Novák - fotografia to jego pasja, zawód i pretekst do podróżowania. Wielbiciel kuchni azjatyckiej i buddyjskiego spokoju. Na co dzień zajmuje się fotografią komercyjną i organizuje foto warsztaty. www.zygmuntnovak.com

Magda Biskup - zakochana w podróżach. Od kilku lat systematycznie zmienia zawody i szuka swojego miejsca na ziemi. Cztery lata mieszkała i pracowała w Australii. Wczesniej rok w Malezji.

Piotr Kloczkowski - Najpierw były podróże. Aparat fotograficzny kupił po to, żeby wspomnienia nie zatarły się w pamięci. Od tej pory jest on jego nieodłącznym towarzyszem podróży i przewodnikiem. Razem postawili sobie za zadanie przyprowadzić świat do ludzi, którzy nie mają możliwości zbliżyć się do niego sami. Jego strona: http://glasser.net.pl.

Iza Pigłowska-Tomaszewska - dziennikarka i niespokojny duch, ale co to za informacje... Na liście odwiedzonych krajów: Australia, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Słowacja, Czechy, Holandia i Austria.