Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Małe Antyle - Sezon i pogoda

Pogoda. Dobra pogoda jest cały rok. Nawet w porze deszczowej, chmury pojawiają się tylko na jakiś czas i nie ma problemu z dostępem do słońca. Dni całkowicie deszczowe należą do rzadkości. Najlepszy pogodowo okres to marzec-maj oraz wrzesień-listopad.

Sezon. Sezon turystyczny: październik-luty. Rozpoczyna się wraz z przygotowaniami do karnawału i trwa aż do jego końca. Ceny rosną kilkakrotnie i wszędzie jest tłum.

Aktualna pogoda.


Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)