Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Małe Antyle - Highlight

Małe Antyle to kwintesencja tropikalnego raju. I to nie na zdjęciach. Te wyspy wyglądają tak naprawdę. Turkusowa woda i palmy zwieszające się nad plażą to jedno. Niesamowita, pulsująca kultura, muzyka, taniec i uśmiech mieszkańców to drugie. To miejsce, w którym można się w tydzień po prostu zakochać i ciężko odchorować konieczność wyjazdu.

Każda wyspa jest zupełnie inna, warto więc dobrze zaplanować trasę. Grenada i tobago to coś dla trekkerów, Trynidad – dla wielkomiejskiego stylu, Bequia – dla ideału plażowego tropiku, Tobago Cays – dla nurków, Union Island – dla chilloutu, a St. Vincent to kocioł, w którym się mieści wszystko.

Tomek Michniewicz

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)