Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Rosja »
IMG_4743.JPG
Previous
19 of 60
Next
Autor:
Alicja_Wiacek
 

Autorzy

Alicja Wiącek i Jędrzej Łukowski - absolwenci Turystyki i Rekreacji na UAM w Poznaniu. Piloci wycieczek z zawodu, obieżyświaci z zamiłowania. Miłośnicy wypraw autostopowych, górskich wędrówek i rajdów samochodowych. Nie wiadomo dlaczego najbardziej przyciąga ich najgłębsze jezioro świata - Bajkał.

Artur Szwedo - absolwent filozofii, dziennikarz. Lubi podróże do krajów, w których istnieje korupcja i religia. Jeśli już czegoś szuka, to Boga bez kościołów, szuka ludzi. Coraz mniejsze wrażenie robią na nim freski z XIII wieku. Odpowiedzi stara się wynajdywać w Rosji, Indiach, Iranie, Polsce i Izraelu. Coraz częściej myśli o tym, że jedyna wartość leży w tym, by w szukaniu oddawać się rozmowie, książkom, jedzeniu, podróżom i erotyce.

Łucja Cieślar i Jakub Nabielec - żeńska część nas jest zakręcona na punkcie podróżowania na stopa i stopami (zwłaszcza deptanie górskie), do tego jest religioznawczynią (piękna forma żeńska) i wytrwale tropi przejawy religijności. Męska część nas po inżyniersku lubi testować granice wytrzymałości fizycznych (swoich i tych drugiej połówki), jest odporny na niskie temperatury i czuje zew mórz i oceanów. Tak więc szlajamy się razem po końcach świata różnych - lubimy również odkrywać polskie końce świata, bo każdy kraj ma wiele końców.