Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__42_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__54_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__09_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__10_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__15_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__50_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__39_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__61_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__20_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__23_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__31_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__27_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__16_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__40_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__30_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__43_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__07_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__45_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__14_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__33_.jpg
 
Showing images 121 to 140 of 149
 

Autor

Magda Biskup - zakochana w podróżach. Od kilku lat systematycznie zmienia zawody i szuka swojego miejsca na ziemi. Cztery lata mieszkała i pracowała w Australii. Wczesniej rok w Malezji.

Tomasz Rybicki - informatyk, podróżnik, fotograf. Od czasu do czasu pakuje plecak i wyjeżdża tam, gdzie Internet tylko bywa, a telefony komórkowe zostają sprowadzone do roli budzików. Podróżować zaczął na studiach od kilkutygodniowej wyprawy z plecakiem na Bliski Wschód.

Anna Semrau - półtorej roku temu wyjechała z Polski w podróż dookoła świata, zostawiając za sobą wygodne i ustabilizowane życie. Od tego momentu jeździ, zwiedza, poznaje, fotografuje, smakuje i nieustannie się dziwi...
www.tourtheglobe.pl

Ania Błażejewska - Podróże to dla niej prawdziwy nałóg. Każdą kolejną zaczyna planować zaraz po powrocie z poprzedniej, a ostatnio najczęściej jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Zakochana w Azji, jej kolorach i zapachach oraz zafascynowana buddyjską kulturą. Jej ulubiony zdjęciowy temat to ludzkie twarze i malujące się na nich emocje. Zawsze z utęsknieniem czeka na kolejny wyjazd. Jej fotografie można obejrzeć na www.aniablazejewska.com