Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Magda_Biskup_-_Birma_1-__01_.jpg
Magda_Biskup_-_Birma_1-__17_.jpg
Magda_Biskup_-_Birma_1-__08_.jpg
Magda_Biskup_-_Birma_1-__16_.jpg
Magda_Biskup_-_Birma_1-__04_.jpg
Magda_Biskup_-_Birma_1-__19_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__59_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__18_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__56_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__51_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__46_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__48_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__52_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__32_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__29_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__22_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__24_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__37_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__44_.jpg
Ania_B_a_ejewska-Birma_1-__49_.jpg
 
Showing images 81 to 100 of 149
 

Autor

Magda Biskup - zakochana w podróżach. Od kilku lat systematycznie zmienia zawody i szuka swojego miejsca na ziemi. Cztery lata mieszkała i pracowała w Australii. Wczesniej rok w Malezji.

Tomasz Rybicki - informatyk, podróżnik, fotograf. Od czasu do czasu pakuje plecak i wyjeżdża tam, gdzie Internet tylko bywa, a telefony komórkowe zostają sprowadzone do roli budzików. Podróżować zaczął na studiach od kilkutygodniowej wyprawy z plecakiem na Bliski Wschód.

Anna Semrau - półtorej roku temu wyjechała z Polski w podróż dookoła świata, zostawiając za sobą wygodne i ustabilizowane życie. Od tego momentu jeździ, zwiedza, poznaje, fotografuje, smakuje i nieustannie się dziwi...
www.tourtheglobe.pl

Ania Błażejewska - Podróże to dla niej prawdziwy nałóg. Każdą kolejną zaczyna planować zaraz po powrocie z poprzedniej, a ostatnio najczęściej jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Zakochana w Azji, jej kolorach i zapachach oraz zafascynowana buddyjską kulturą. Jej ulubiony zdjęciowy temat to ludzkie twarze i malujące się na nich emocje. Zawsze z utęsknieniem czeka na kolejny wyjazd. Jej fotografie można obejrzeć na www.aniablazejewska.com