Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Kambod_a_19.JPG
Kambod_a_16.JPG
Kambod_a_42.JPG
Kambod_a_42.JPG
Kambod_a_2.JPG
Kambod_a_40.JPG
Kambod_a_17.JPG
Kambod_a_12.JPG
Kambod_a_48.JPG
Kambod_a_34.JPG
Kambod_a_50.jpg
Kambod_a_6.JPG
Kambod_a_46.JPG
Kambod_a_20.JPG
Kambodza_10.JPG
Kambod_a_52.jpg
Kambod_a_5.JPG
Kambod_a_41.JPG
Kambod_a_36.JPG
Kambod_a_9.JPG
Kambod_a_51.jpg
 
Showing images 1 to 20 of 86
 

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Joanna Skrzyniarz - 28 lat. Dziennikarka i fotoreporterka, która z tematów "policyjno-społecznych" czmychnęła do świata przygody. Nie zamierza wracać. Odtąd pióro i aparat stały się wiernymi towarzyszami jej podróży. Temperamencik uspoja na lekcjach tańca w rytmach muzyki, która zabiera ją w sentymentalną podróż do odwiedzonych krajów. Dla wzmocnienia efektu zajada się wietnamskimi potrawami albo popija argetyńskie wino.