Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Włochy - Highlight

Pasta (czyli po włosku makaron), pizza, tiramisu – Włochy, kraj przebogaty kulturowo. Miejsce, w którym można wybornie zjeść nawet w najprostszej tratorii (barze), za naprawdę niewielkie pieniądze. Jedzenie dla Włochów to niemal rytuał, nic więc dziwnego, że wszystkie sklepy czy urzędy na czas lunchu (pomiędzy 13 a 15) są zamykane i otwierane ponownie dopiero po 15. Jeżeli masz coś pilnego do załatwienia w banku czy na poczcie, zrób to rano albo późnym popołudniem.

(Ola Pochorecka)

Autorzy

Ola Pochorecka - pochodzi z Wałbrzycha, ale od trzech lat mieszka ze swoim chłopakiem w Mediolanie. Z Włoch ucieka w egzotyczne miejsca – do Japonii, Mozambiku, RPA czy na Sri Lankę.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)