Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Szwecja - Sezon i pogoda

Pogoda. Najlepszy okres: maj-październik. Potem robi się chłodniej, ale ostatnio zimy są coraz łagodniejsze, bardziej deszczowe niż mroźne. (HK)

Najlepszy okres zależy oczywiście od celu podróży. Jeśli chodzi o sporty zimowe to polecam oczywiście grudzień-marzec. Jeśli chodzi o zwiedzanie, zdecydowanie czerwiec–sierpień. (TD)

 

Sezon. Choć turystów jest sporo, rzadko odczuwa się ich natłok. Turyści najbardziej oblegają Szwecję latem (czerwiec-sierpień) oraz wczesną jesienią (wrzesień-październik). (HK)

 

Aktualna pogoda.Autor

Honorata Kiepura - absolwentka politologii UJ, przez rok mieszkała i studiowała w Sztokholmie. Kocha podróże i nowe wrażenia, jest zapaloną czytelniczką literatury podróżniczej, pasjonatką kulturoznawstwa i relacji międzynarodowych. Pełna entuzjazmu optymistka, ciekawa świata i otwarta na ludzi. Choć mieszka obecnie w Krakowie, wraca do Szwecji tak często, jak tylko się da.

Tadeusz Daszczyński - w Szwecji od sierpnia 2006 do lipca 2007, głównie w Goteborgu na studiach w Chalmers University of Technology. Miłośnik podróży, aktywnego spędzania czasu, przekraczania granic własnego ciała i umysłu, sportów walki, dobrej zabawy, jazdy na rowerze i żeglarstwa.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)