Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Słowacja - Sezon i pogoda

Pogoda. Na południu lato bywa upalne, z częstymi suszami. W północnej części kraju pogoda podobna do naszej podhalańskiej. Zimy często bardziej śnieżne.

Sezon. Góry słowackie są znacznie mniej oblegane niż polskie, najpiękniejsze jesienią i wtedy też jest najmniej wycieczek (szkoła, praca). Sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Zwiedzanie lepiej przełożyć na wiosnę lub jesień, gdy jest mniej turystów i nie ma upałów (zwłaszcza na południu).

Aktualna pogoda.

Autor

Karolina Tabaszewska - przez 3,5 roku studiowała filologię słowacką - nie dokończyła. Na Słowacji bywa od lat co chwilę: to na nartach, to w górach, to turystycznie - wypady krótkie, częste i intensywne.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)