Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Portugalia - Gdzie spać

Z pensjonatów mogę polecić Pensão Prata w samym centrum Lizbony. 25 euro za pokój dwuosobowy, łazienka na korytarzu, dostęp do kuchni, przemiła obsługa no i przede wszystkim – samo centrum, czyli Baixa. (GG)

Lizbona to dwa miejsca godne polecenia:

Pensao da Figueira w samym centrum Baixy – wszystkie info na  http://www.pensaopracadafigueira.com/ - ja korzystałam z najtańszej opcji, czyli pokój 2 osoby bez łazienki za 25 EUR.

Hospedagem Estrela da Serra – też na Baixy – na ulicy Rua Dos Franqueiros 122-4. Tel. +351 21 887 42 51 (za dwuosobowy pokój z prysznicem i umywalką płaciłam 19 EUR.

Porto to jedno, ale za to bardzo klimatyczne miejsce:
Porto Chique, Rua Conde de Vizela 26, tel: +351 222 080 069
Śniadanie można zjeść w piekarnio/kawiarni tuż za rogiem

Guimaraes: 

Pensao das Trinas – w samym centrum na Ruad as trinas 29, Tel: +351 253 517 358
Nocleg za 15 euro/osobę w pokoju trzyosobowym z łazienką i śniadaniem. (MI)

Znasz dobrze Portugalię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autorki

Gosia Górczyńska - gdy pod koniec studiów postanowiła jechać na Erasmusa, jej instytut oferował wyłącznie Portugalię. „Ok” pomyślała „zawsze to coś”. Tak oto ograniczone możliwości UW zmieniły jej życie. Od kilku już lat zakochana w języku, kulturze i klimacie Portugalii. Na koncie rok w Coimbrze, kilka miesięcy w Lizbonie i ponad dwa lata w Faro.

Monika Irzycka - skończyła studia na Wydziale Psychologii UW i to w ramach nich spędziła 10 miesięcy w Portugalii (Coimbrze) na stypendium Erasmus. Uwielbia wszystko co ludowe, etniczne i związane z rękodziełem. Sama tworzy biżuterię, szyje paski, torby i co tylko przyjdzie jej do głowy.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)