Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Niemcy - Sezon i pogoda

Pogoda. Najlepiej przyjechać między majem a wrześniem, wtedy jest ciepło i przyjemnie. W zimie opłaca się tylko w góry, reszta kraju wygląda wtedy bardzo depresyjnie. Poza tym na północy trzeba spodziewać się klimatu wilgotnego, dużo wiatru i deszczu. (MM)

Sezon. Można przyjechać poza sezonem, ale ostrzegam, że Niemcy północne poza kilkoma miesiącami lata wyglądają bardzo nieciekawie: deszcz, chłodno, silne wiatry i szaro, zimy też praktycznie nie ma, tylko taka półroczna jesień...

Na południu zima jest, ale w górach wtedy też sezon i zwykle ściągają wtedy na południe cale hordy młodych Niemców do "Aprés-Ski", czyli zjechać parę razy ze stoku i spić się do nieprzytomności... Mniej więcej ta sama publiczność co w lecie na Majorce. (MM)

 

Aktualna pogoda.


Autorzy

Marceli Malewski – chłopak z Huty, rocznik ‘83, zarobkowy nomad, kocha uciekać ze swojego szarego miasta i wracać do niego. Miłośnik dalekich wypraw rowerowych i piwa. Liczą się dla niego tylko cele osiągnięte siłą woli i mięśni, dojechać każdy może...

Robert Mężyk – 23 lata, student prawa i filozofii, miłośnik przygód, podróży i motocykli. Zawsze chętny na spontaniczne wyprawy, nowe wyzwania i słuchanie dobrego jazzu przy chłodnym piwie. Od czerwca 2007 do lipca 2008 w Niemczech.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)
TypoScript object not found (lib.small_login)