Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Islandia - Highlight

Najciekawszy kraj w jakim byłem (jest nie z tej ziemi i to dosłownie!!!). Krajobraz tak dziki, że wydaje się niemożliwy.

Pierwsza myśl jaka mi przyszła na myśl po wyjściu z samolotu to „chyba jestem na księżycu”. Islandia jest prawie bezdrzewna, dlatego krajobraz przypomina raczej księżyc, a nie lodową wyspę  na Atlantyku…

Przylecieliśmy na Islandię w środku nocy, a było jasno niczym w dzień. Niesamowite! Dzień w nocy - jak w bajce, dzień w dzień. (Michał Pilch)

Kraina Lodu i Ognia, pełna sprzeczności i piękna. Miejsce, gdzie surowość krajobrazu łagodzą obyczaje mieszkańców. (Kasia Huzarska)

Autorzy

Kasia Huzarska - „prawie doktor” nauk o Ziemi, oceanograf z wykształcenia, zawodu i zamiłowania, zapominający o świecie fotograf przyrody (członek ZPFP) i pasjonat podróżowania na wszelkie możliwe sposoby. Największe podróżnicze osiągniecie – złapanie na stopa awionetki na Islandii. Jak do tej pory odwiedziła 15% świata, między innymi Norwegię, Islandię, Szwecję, Finlandię, region Laponii, Szkocję, Włochy, Francję, Grecję, Litwę, Łotwę, Estonię, Stany Zjednoczone oraz Arktykę.

Michał Pilch - w wolnym czasie studiuje w Krakowie. Jego największą pasją są podróże, a zaraz po niej góry.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)